.

.

Јапонија Аниме Dragon Ball СУПЕР Оригиналната Banpresto Колекција Фигура - Супер Saiyan Бог СВ Vegetto ФИНАЛЕТО KAMEHAMEHA Граница Пауза

Јапонија Аниме Dragon Ball СУПЕР Оригиналната Banpresto Колекција Фигура - Супер Saiyan Бог СВ Vegetto ФИНАЛЕТО KAMEHAMEHA Граница Пауза

DEN 1626.00
DEN 2058.24
-21 %
Од стока

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Возраст Опсег:
> 14 години,12-15 Години,Grownups
Димензии:
Прибл. 16cm Високи
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
Banpresto
Број На Модел На:
Колекција Слика
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ & ABS
Скала:
Никој
Големина:
Approx. 16cm Tall
R

Купувачите избираат и