.

.

Психолошки песок, песок игра Тинг терапија професионален карактер рудари гуми пожарникар bricklayer 8 компјутери/set

Психолошки песок, песок игра Тинг терапија професионален карактер рудари гуми пожарникар bricklayer 8 компјутери/set

DEN 2093.00
DEN 2203.20
-5 %
Од стока

Големина : Големина : мајстори за 8.8 cm висока, наставниците околу 9 cm висока, готвач за 7.7 см висок, гуми висина од околу 7.8 cm, инженери за 8.8 cm висока, пожарникари околу 9 cm висока, рудари за 8.7 cm висока, лекарите за 9.4 сантиметри. Тежина : 0.3 kg
пакет : opp вреќа
материјал : смола
може да имаат малку недостаток.

Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години
Со Анимација Извор:
Кина
Тема:
Животни
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Gosnell
Предупредување:
Yes
Далечинска Контрола:
No
Животни:
Жаби
R

Купувачите избираат и