.

.

Супермен, бетмен супер Жена Флеш Правда Лигата ARTFX+ Cyborg Aquaman Акција Фигура, Модел, Колекција Играчка

Супермен, бетмен супер Жена Флеш Правда Лигата ARTFX+ Cyborg Aquaman Акција Фигура, Модел, Колекција Играчка

DEN 908.00
DEN 1211.04
-25 %
Од стока


Материјал : ПВЦ
Големина : 18 CM
Состојба : 100% Нов Кинески Издание
Не Оригиналниот
Вистинска Слика за вашиот референца
Услуги на клиентите :
Ако имате било каков проблем, ве молам, ве молиме контактирајте го нашиот клиент serivce пред да ја напушти ни било nagative или netural повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Уживајте во вашата шопинг!
Превозот :
1. Ние ќе брод во пакет со traking број
3. Ние ќе брод пакет рок од 3-5 дена(Според одреден објект ќе бидат различни)
2. Ако сакате да доби пакет побрзо ќе може да го изберат комерцијални express(Превозот надомест ќе биде на ваша сметка.) Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за ниско по експрес превозот надомест.
Плаќање :
1.Ние го прифатат плаќање и преку Alipay.
2.Ние ќе брод во пакет да ја стандардната адреса. Ако имате променето вашата адреса ве молиме да не информирате пред пратката.
3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Враќање :
1.Наплата или repalcement барањето е достапно на барањето во рок од 1 недела по пакет примени & враќање на објектот како оригинална состојба како што ја добиле.

боја:
супермен nobox, супермен, wonderwoman nobox, wonderwoman, бетмен nobox, бетмен
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Предупредување:
НЕ СЕ СТАВИ НА МАЛИ ДЕЛОВИ ВО УСТАТА
Број На Модел На:
Бетмен
Возраст Опсег:
> 6 години
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
18 cm
Тема:
Филм & TV
Големина:
18cm
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
KUMALAZY
Тип На Објект:
Кукли
R

Купувачите избираат и