.

.

Hatsune Miku Kagamine Rin 768 и Лен 769 Жетвата Месечината Вер. Nendoroid Кукла ПВЦ Акција Фигура Изборот на Модел на Играчки

Hatsune Miku Kagamine Rin 768 и Лен 769 Жетвата Месечината Вер. Nendoroid Кукла ПВЦ Акција Фигура Изборот на Модел на Играчки

DEN 705.00
DEN 849.12
-17 %
Од стока


Стоковните материјал : ПВЦ
Големина : Приближно 10~10.5 см
Пакет : спакувани во кутија

Бренд Име:
Flevans
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
10cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
Grownups,> 14 години
Димензии:
10~10.5 см
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Број На Модел На:
3192-D1
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
R

Купувачите избираат и