.

.

6pcs Kawaii Мини Мачка Модел Фигурини Свадба Кукла Минијатури Пејзаж Насловна & Градина Декорација Девојка играчка DIY додатоци подарок

6pcs Kawaii Мини Мачка Модел Фигурини Свадба Кукла Минијатури Пејзаж Насловна & Градина Декорација Девојка играчка DIY додатоци подарок

DEN 238.00
DEN 297.60
-20 %
Од стока


6pcs Kawaii Мини Мачка Модел Фигурини Свадба Кукла Минијатури Пејзаж Насловна & Градина Декорација Девојка играчка DIY додатоци подарок
Точка Име : Мини Мачка Материјал : ПВЦ Големина : види слика Боја : Како на сликата покажува Количеството : 6 pc / set

Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тема:
Животни
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Димензии:
3.5 см*4.0 cm
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,> 3 години,Grownups,5-7 Години
Број На Модел На:
DW-S-046-1/2
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DIWEINI
Тип На Објект:
Модел
Животни:
Мачки
Кукли Тип:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
за 3 години и над
Материјал:
ПВЦ
Големина:
Големина:
3.5cm*4.0cm
R

Купувачите избираат и