.

.

1/6 Скала Гангстери Царство Главата За 12 Машки Тела Фигури

1/6 Скала Гангстери Царство Главата За 12 Машки Тела Фигури

DEN 2008.00
DEN 2159.52
-7 %
Од стока


Големина : 1/6
Одговара : 12" Тела Бројки Пакет Вклучуваат : Глава * 1

Бренд Име:
Се ШЕГУВАМ
Пол:
Момчиња
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Делови и Компоненти
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
Тоа е модели
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Предмет
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Димензии:
1/6
Возраст Опсег:
> 3 години
Големина:
1/6
R

Купувачите избираат и