.

.

10XL 8XL 6XL 5XL Машки Јакни Тенка Пролет Есенски Капути Квалитет на Секојдневен Windrunner Јакна Мажите Windbreakers И Veste Човек Outerwea

10XL 8XL 6XL 5XL Машки Јакни Тенка Пролет Есенски Капути Квалитет на Секојдневен Windrunner Јакна Мажите Windbreakers И Veste Човек Outerwea

DEN 2386.00
DEN 2511.36
-5 %
Од стока


Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Декорација:
Вез
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Полиестер
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Број На Модел На:
8802
R

Купувачите избираат и