.

.

Плус 10xl 8xl 6xl 5xl Војска Зелена Тактички Воен varsity Лет Windbreaker Пилот НИ воздухопловната Самоубиец Јакна за Мажи Облека

Плус 10xl 8xl 6xl 5xl Војска Зелена Тактички Воен varsity Лет Windbreaker Пилот НИ воздухопловната Самоубиец Јакна за Мажи Облека

DEN 2390.00
DEN 2516.16
-5 %
Од стока


Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Декорација:
Вез
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Полиестер
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
8803
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
R

Купувачите избираат и