.

.

4 Парчиња/Set MT2 Дрво Струг Живеат Центар Вози Поттикне Првенство Комплет Арбор Случај Дрвени Вртење Алатки со Дрвени Случај --M25

4 Парчиња/Set MT2 Дрво Струг Живеат Центар Вози Поттикне Првенство Комплет Арбор Случај Дрвени Вртење Алатки со Дрвени Случај --M25

DEN 1674.00
DEN 2146.56
-22 %
Од стока

4 Парчиња/Set MT2 Дрво Струг Живеат Центар Вози Поттикне Првенство Комплет Арбор Случај Дрвени Вртење Алатки со Дрвени Случај M25 Опис : Карактеристики :
Материјал : Челик
Големина : 163x145x50mm/6.42 х5.71 x1.97inch
Оваа МТ#2 Струг Центар во Собата е се што треба да почнат вретено вртење на вашиот дрво струг.
Направени од високо квалитетен челик, цврсти и издржливи.
Совршен за двете Дрво и Металугрија Струг.
Пакуваат во дрвени случај, лесен за складирање и за носење.
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.
Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење .
Пакетот Вклучува : 1 x 1/8" Кол. Поттикне Возачот
1 x 5/8" Кол. Се Покрене Центар,
1 x 5/8" Кол. Cupped Мртвите Центар
1 x црниот Дроб Центар за Непречено Триење Бесплатно Вртење
1 x Дрвени Случај

боја:
Сребро.
Бренд Име:
Aleekit
Тип:
градина алатка делови
is_customized:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Дома, DIY
Број На Модел На:
MT2 Струг Центар Сет
Големина на:
163x145x50mm/6.42x5.71x1.97inch
R

Купувачите избираат и