.

.

SCLCR0808F06 95 Степени Надворешни Вртење Алатка Држачот За CCMT060204 Користи на CNC Струг Машина

SCLCR0808F06 95 Степени Надворешни Вртење Алатка Држачот За CCMT060204 Користи на CNC Струг Машина

DEN 266.40
Од стока


Примена:
Вртење Алатка
Број На Модел На:
SCLCR0808F06
Материјал:
ХСС
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Тврдост:
42-45
Завртка:
М2.5*7
клуч:
T20
R

Купувачите избираат и