.

.

MCMNN2020K12 100 40 Степен Надворешни Вртење Струг Бар Алатка Држачот За CNMG120408 CNMG120404 Користи на CNC Струг Машина

MCMNN2020K12 100 40 Степен Надворешни Вртење Струг Бар Алатка Држачот За CNMG120408 CNMG120404 Користи на CNC Струг Машина

DEN 273.60
Од стока


Примена:
Вртење Алатка
Број На Модел На:
MCMNN2020K12
Материјал:
ХСС
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Тврдост:
42-45
Завртка:
Ml0625
клуч:
Ј2.5/L3.0
R

Купувачите избираат и