.

.

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124515046 0986042550 0111546802 0111547202 13884 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124515046 0986042550 0111546802 0111547202 13884 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ

DEN 6480.00
Од стока


НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124515046 0986042550 0111546802 0111547202 13884 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 12 V 120 A
Излез тестирани : 12.8 V
Нето Тежина : 7 KG
Гаранција :
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
ПРИМЕНА : ЗА Chrysler CROSSFIRE 3.2 L(195) V6 2004-2008 ЗА Mercededs C КЛАСА 2.6 L 2001-2005 ЗА Мерцедес Ц КЛАСА 3.2 L 2001-2005 ЗА Мерцедес CLK КЛАСА 3.2 L 2003-2005 ЗА Мерцедес МЛ КЛАСА 3.2 L 2002-2003 ГОДИНА ЗА Мерцедес МЛ КЛАСА 3.7 L 2003-2005 ЗА Мерцедес SLK КЛАСА 3.2 L 2001-2004
Оем Референца :
ЗА BOSCH 0124515046 ЗА BOSCH 0986042550 ЗА ЛУКАС LRA03020 ЗА ЛУКАС LRA3020 ЗА VALEO 2542317 C ЗА VALEO 437222 ЗА VALEO 439296 ЗА VALEO SG12 B021 ЗА МЕРЦЕДЕС 0111546802 ЗА МЕРЦЕДЕС 0111547202 ЗА МЕРЦЕДЕС A0111546802 ЗА МЕРЦЕДЕС A0111547202
Ви благодариме за запирање од страна и да бидат сигурни да ја посетите нашата продавница и берзански аукции

Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
0124515046 0986042550 0111546802 0111547202 13884
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Висина:
15
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
24
Објектот Тежина:
7kg
Специјални Функции:
алтернатор
Објектот Ширина:
18
Бренд Име:
HNROCK
Осветленост Дел Број:
0124515046 0986042550 0111546802 0111547202 13884
Производителот Дел Број:
0124515046 0986042550 0111546802 0111547202 13884
Напон:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
120
R

Купувачите избираат и