.

.

Нерѓосувачки Челик Прстени Свадба Парови Прстени Bijouterie за Маж или Жена Подарок

Нерѓосувачки Челик Прстени Свадба Парови Прстени Bijouterie за Маж или Жена Подарок

DEN 527.52
Од стока


Bitcoin : 16hw Pnq SVLx7t Jq KKYBEw XEHa Nf279j95e
Dogecoin : DEo FEKVvr7 X2 Lw5xf U6sg6o Rkgrygwz Mtu
Напомена : Нашите предмети се бренд лого внатре,и default за да испратите објекти со бренд лого.
Ако ви треба предмети без бренд лого, ве молиме оставете порака за нас,
објектот ќе се прилагоди ,и потребата од 30 дена да fihish .
Објектот Спецификите
SKU
TIRI0093 W8 P
Материјал
Нерѓосувачки Челик
Боја
Бранеа
Позлата :
НИКОЈ
Магнети
НИКОЈ
НИ Големина
8/10/11.5/12
Дебелина
2.0~2.5 MM
Ширина
8ММ
Камен
CZ
Инкрустирани
НИКОЈ
Пакување
OPP вреќа
Обичај Гравирање услуга
1.Ние може да се направи на сопствени гравирање за внатре и/или надвор за сите наши прстени, нараквици,приврзоци и часовници.
2.Оставете порака што фонтови и она што зборовите што сакате да ги engrave.
3.гравирање на плаќање е 3за една страна. две страни(insize и надвор) е 5
молиме забележете :
стандардните фонтови се : Arial
стандардно врежани : внатре
врежани такса веб-страница :

Прстен Големина:
8, 10, 11.5, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
TREWTUNGSTEN ЗА ЗДРАВЈЕ
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Канал поставување
Површината Ширина:
8мм
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
R

Купувачите избираат и