.

.

2017 DMMD DRAMAtical Убиство Koujaku Cosplay Костим Јапонското Кимоно Самурај Облека Целосен Сет

2017 DMMD DRAMAtical Убиство Koujaku Cosplay Костим Јапонското Кимоно Самурај Облека Целосен Сет

DEN 4992.00
Од стока


Компоненти :
Фустан, Панталона, Додаток
Главен Материјал :
Единствен Материјал (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Големина:
M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
Hetalia
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
Rapunzel-1
Компоненти:
Панталони,Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
koujaku
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
koujaku
R

Купувачите избираат и