.

.

1pc Мода Монета Нога Синџир Накит Секси Жени Гроздобер Мулти Слој Синџири Клуб Ноќ Рок Додатоци 2017 Boho Стил

1pc Мода Монета Нога Синџир Накит Секси Жени Гроздобер Мулти Слој Синџири Клуб Ноќ Рок Додатоци 2017 Boho Стил

DEN 76.00
DEN 118.56
-36 %
Од стока


100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Алуминиумски
Боја : Сребрена
Големина : Горниот дел од Ногата Синџир Должина : 34cm
Стил : Модерен, Убава И Популарна Дизајн
Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..
Пакет се вклучени :
1pc x Anklet (Како на сликата покажува)
1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш сме тука!
3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
1. Испорака метод : Ако производот износ повеќе од ние ќе брод од страна на EMS слободни кој се дојде во рамките на 7-15days; 2.

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Должина:
Fit on most people
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Нога Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Anklets
is_customized:
Yes
Функција:
Нога накит
Стил:
Лето Накит
дизајн:
Линк Синџир
Нови:
Нога Синџир
клучен збор :
глуждот нараквици
жешка:
нога синџир
Пол:
Жените Девојка Дама
R

Купувачите избираат и