.

.

2 РКА M/M Стерео Аудио Кабел [24K Злато Позлатен | Бакар Core] 2RCA Машки да 2RCA Машки [Лево / Десно] за Премиум Квалитет на Звукот Приклучок

2 РКА M/M Стерео Аудио Кабел [24K Злато Позлатен | Бакар Core] 2RCA Машки да 2RCA Машки [Лево / Десно] за Премиум Квалитет на Звукот Приклучок

DEN 153.00
DEN 191.52
-20 %
Од стока

Конектори : 2 RCA машки да 2 RCA машки (Лево и Право) 24 K злато позлатен конектори се спротивстави на корозија и да се намали оцрни Бакарна плетенка и алуминиумска фолија оклопна обезбеди кабел флексибилност и во голема мера се намали несакано EMI/RFI пречки Полиетилен Пена (PC) dielectric изолатор во голема мера се минимизира сигнал загуба Калај platted бакар core намалува оксидацијата и се зголемува жица живот • Спецификација : 26 AWG
• Јакна : ПВЦ
• Диригент : Гол Бакар Core
• Dielectric : Полиетилен Пена (PC)
• Заштитен Слој 1 : Гол Бакар Оклопна
• Заштитен Слој 2 : Алуминиум Mylar Оклопна

боја:
Црна
Должина:
2m, 3m, 5m, 8m, 10m
Примена:
Говорник,Проектор,Микрофон,Мултимедијални
Конектор Б:
S-Video,Oxyacid Слободни Бакар,Џек,ПОМОШЕН,Коаксијален,Speakon
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар,ПОМОШЕН,Speakon,S-Видео
Бренд Име:
LBSC
Број На Модел На:
LBSC202
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Тип:
Speakon
Надворешниот Дијаметар:
od4.0
Тип:
Аудио Продолжување Мозок, Коаксијален Кабли, Speakon, Аудио Линија
R

Купувачите избираат и