.

.

20x 5mm Трим Клипови За BMW Тркалото Лагер Поставата Moudling Црна Пластика Занитвам

20x 5mm Трим Клипови За BMW Тркалото Лагер Поставата Moudling Црна Пластика Занитвам

DEN 465.12
Од стока

20x 5mm Трим Клипови За BMW Тркалото Лагер Поставата Moudling Црна Пластика Занитвам
носителот / clips /стеги
Состојба : Нова
Производот Број : YD49
Испорака : 20 парчиња
ЗА BMW Дел Број : 51161881149 (го Заменува 51160154946) се Вклопува во 5mm Дупка Јака Дијаметар : 9.7 mm Матични Должина : 11mm
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!! !
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
DR
Објектот Должина:
00inch
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
0.16kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
YD49
Објектот Ширина:
00inch
способен да:
за BMW
Оригинални Делови Број:
51161881149 (го Заменува 51160154946)
Delievry:
20
R

Купувачите избираат и