.

.

10x ЗА BMW Завртка Одговара Пластични Занитвам Клип за Страна здолништа & Рокер Опфаќа Украси

10x ЗА BMW Завртка Одговара Пластични Занитвам Клип за Страна здолништа & Рокер Опфаќа Украси

DEN 273.12
Од стока

10x ЗА BMW Завртка Одговара Пластични Занитвам Клип за Страна здолништа & Рокер Опфаќа Украси
Пластични Завртки Grommet Клипови
Состојба : Нова
Производот Број : YD72
Испорака : 10 парчиња
ЗА BMW Дел Број : 51718259788 (го Заменува 51710391077 ) се Вклопува во 6mm Дупка Јака Дијаметар 20mm
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!! !
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
DR
Објектот Должина:
00inch
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
YD72
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Тежина:
0.09kg
способен да:
за BMW
Оригинални Делови Број:
51718259788 (го Заменува 51710391077 )
Delievry:
10
R

Купувачите избираат и