.

.

500PCS Худ Род Стожерот Проп Grommet 91604-SD2-013 | 91604SD2013 За Хонда Граѓански CRX Спогодба DelSol Одисеја Вклопува 11mm Дупка

500PCS Худ Род Стожерот Проп Grommet 91604-SD2-013 | 91604SD2013 За Хонда Граѓански CRX Спогодба DelSol Одисеја Вклопува 11mm Дупка

DEN 2448.00
DEN 2879.52
-15 %
Од стока


Големина на : Сре 8мм Прачки (5/16 инчи), се Вклопува 11mm Дупка (7/16 инчи)
Компатибилност :
1990-1997 За Договор
2003-2007 Година За Договор
1988-2000 За Граѓанско
1988-1991 За CRX
1993-1997 За Del Sol
1997-2001 За CR-V
1995-1998 За Одисеја
1997-2001 За Најава

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
91604-SD2-013 | 91604SD2013
R

Купувачите избираат и