.

.

10x За BMW Пластични Ореви Unthreaded - Широко се Користат за Трим, Теписи & Сензор Месеци

10x За BMW Пластични Ореви Unthreaded - Широко се Користат за Трим, Теписи & Сензор Месеци

DEN 273.12
Од стока

10x За BMW Пластични Ореви Unthreaded - Широко се Користат за Трим, Теписи & Сензор Месеци
носителот / clips /стеги
Состојба : Нова
Производот Број : YD25
Испорака : 10 парчиња
Студ Големина : 5mm
10мм Хексадецимален
Прирабница Дијаметар : 16mm
Вкупна Висина : 11mm
Се Вклопува 1995-2001 7 Серија 738, 740, 750
Го заменува BMW : 16-13-1-176-747
Го Заменува Мерцедес-Бенц : 003-990-02-51 (1997-On)
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!! !
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
DR
Објектот Должина:
00inch
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
YD25
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Тежина:
0.09kg
способен да:
За BMW E30 E32 Е34 E36
Оригинални Делови Број:
16131176747
Delievry:
10
R

Купувачите избираат и