.

.

10x За BMW & Мини Моторот Покритие Клипови / Моторот Bay Shield Пластични Клипови , Oe#51470146782 / 51471911992

10x За BMW & Мини Моторот Покритие Клипови / Моторот Bay Shield Пластични Клипови , Oe51470146782 / 51471911992

DEN 273.12
Од стока

10x За BMW & Мини Моторот Покритие Клипови / Моторот Bay Shield Пластични Клипови , Oe#51470146782 / 51471911992
носителот / clips /стеги
Состојба : Нова
Производот Број : YD87
Испорака : 10 парчиња
ЗА BMW Дел Број : 51470146782 / 51471911992
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!! !
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
YD87
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
DR
Објектот Должина:
00inch
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Тежина:
0.09kg
способен да:
За БМВ и За МИНИ
Оригинални Делови Број:
51470146782 / 51471911992
Delievry:
10
R

Купувачите избираат и