.

.

Ipoboo Сосема Нов Внатрешни Работи Табла Тепих Photophobism Заштитна Подлога Мат За Toyota Highlander 2015

Ipoboo Сосема Нов Внатрешни Работи Табла Тепих Photophobism Заштитна Подлога Мат За Toyota Highlander 2015

DEN 2160.00
DEN 2399.52
-10 %
Од стока


Сосема Нов Висок Квалитет на Црна LH/RH Photophobism Памук Полиестер Направени Табла Тепих Подлога Мат Покритие За Toyota Highlander 2015 година 1. Одразот на сонце и светлина од спротивниот сообраќај од својот табла врз шофершајбната го прави совршен "огледало", секој толку често. Како рефлексија е заморно и прави се вози лесно да падне жртва на сообраќајни несреќи. Нашата табла заштитна мат ќе се намали како одраз на максимум и да те спаси од опасности на патот. 2. Во лето shunshine, вашиот кабината е како топла како печка, таблата е врел како топла тава. Имаш нема друг избор освен да го зголеми вашиот клима уред. Во Зима, минимална температура разлика, заштита на табла од студ.Сите овие ќе ги додадете вашите масло потрошувачка. Заштитни душеци не само што нудат за стилски внатрешна декорација, но ви помогне на таков срам. Пакет Содржина : 1x висококвалитетен Полиестер материјал авто табла маска
Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет иста како главната слика. За да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност, животната Средина-пријателски материјал, не е лошо мириса, против пролизгување, Лесна инсталација Материјал : Полиестер памук Направена издржливи, colorfast, не-намалување на игла-удар тепих Целосно заштитете го вашиот цртичка одбор во совршена состојба Стандардната боја е Црна душеци со Црна линија .

Боја Име:
Црна
Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
ipoboo
R

Купувачите избираат и