.

.

Ipoboo Внатрешни Работи Табла Тепих Photophobism Заштитна Подлога Мат За Toyota Prado 2010-2015

Ipoboo Внатрешни Работи Табла Тепих Photophobism Заштитна Подлога Мат За Toyota Prado 2010-2015

DEN 2592.00
DEN 2879.52
-10 %
Од стока

Сосема Нов Висок Квалитет Внатрешни Работи Табла Тепих Photophobism Заштитна Подлога Мат Покритие За Toyota Prado 2010-2015

Карактеристики :
Состојба : 100% сосема нов Материјал : Полиестер памук Сите отвори&сензор opendings пред-намалување за една фабрика заврши изгледа Патник-странични воздушни торба отворање вклучени каде што е применливо Кука&јамка сврзувачки елементи вклучени за лесна и сигурна инсталација Парчиња од опасни шофершајбната сјајот Драматично redues шофершајбната haze предизвикани од гасовите што се емитуваат од табла Штити цртичка од сонцето штета,помагајќи им да престанат да пукаат и warping
Пакетот вклучува :
1 x Табла Тепих Photophobism Заштитна Подлога
Боја : Б недостаток боја со црна линија , Црна боја со црвена линија
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите,
сите се во парк и е подготвен за испорака! На аукција е на Левата рака возење возило како стандардно,ако сакате да го имаат за RHD,ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Таму имаат некои различни модел во секоја земја, ве молиме да го потврдите табла се е исто како на сликата што е прикажано подолу ,ако не можете да потврдите дека компатибилност,
ве молиме приложете некои сликата на таблата,
ние ќе ви помогне да double-check it,ви благодарам многу за шопинг со нас!
Ако не можете да потврдите дека компатибилност,ве молиме приложете некои слика на вашето возило, или ни остави моделот и година на вашето возило .

Боја Име:
Црвена, Црна
Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
ipoboo
R

Купувачите избираат и