.

.

4+32G Андроид 8.0 Волан Тркала За Toyota е корола 2008 Octa Core Автомобил DVD Плеер GPS Навигација HD Екран на Допир за Радио Аудио

4+32G Андроид 8.0 Волан Тркала За Toyota е корола 2008 Octa Core Автомобил DVD Плеер GPS Навигација HD Екран на Допир за Радио Аудио

DEN 15311.52
Од стока

4+32 G Андроид 8.0 Волан Тркала За Toyota е корола 2008 Octa Core Автомобил DVD Плеер GPS Навигација HD Екран на Допир за Радио Аудио
Опис на производот : Брзо Подигање време(2nd time) : околу 10-ти повеќето функции може да се спореди со вашиот паметен телефон Усвојување на најновите Андроид 8.0 Слез ПРОЦЕСОРОТ : Cortex-A53 8 Основни Rockchip PX5 4 GB RAM, 32 GB ROM 32 G Nand Меморија Капацитивни Екран на Допир за Радио, RDS, Bluetooth, SD, USB, КАМ-ВО, ПОМОШЕН Воланот Контрола Огледало Линк за i Phone и Android паметен Телефон сурфање на Интернет преку 3 G/4 G или Wi Fi поддршка на Google онлајн Navi и Android мапи Navi 7 Панел Светлина Бои и преку RGB Комбинација Живо Позадина, DIY Позадина Андроид 8.0 Слез 8" Најновите Андроид е Радио за Автомобил Систем на Оваа единица ќе одговара на следните модели на автомобили : За Toyota е корола 2007-2013 Автомобил DVD Плеер(Чист Андроид 8.0 OS 8 Core 4 GB RAM меморија, 32 GB ROM) + Изгради-in GPS Навигација + Стерео Радио со RDS + Поддршка DVR(Изборен) + Bluetooth + DVD + USB + SD + ПОМОШЕН + HD 1024*600 + DTV (Изборен) + 8 Инчен Капацитивни Екран на Допир + Воланот контрола +изгради-во WIFI + OBDII(изборен) + 3 G(Изборен) + DAB (Изборен) Забелешка : Откако ќе добиете модул .ако имате било каков проблем во врска со единицата .ве молиме не го отвори спорот . само да не контактирате на нашиот тим ќе ви помогне да ги реши сите проблеми во врска со нашата глава единица .
Answer : ___________________________ Note : Откако ќе добиете модул .ако имате било каков проблем во врска со единицата .ве молиме не го отвори спорот . само да не контактирате на нашиот тим ќе ви помогне да ги реши сите проблеми во врска со нашата глава единица .
Опис :
- Андроид 8.0 Верзија на оперативниот СИСТЕМ
- CPU Processor : Octa Core ПРОЦЕСОРОТ PX5
- RAM Меморија : 4 GB DDR3
- i Nand Momery : 32 GB
-Поддршка HD 1080p Видео записи
- Автомобил Отворање Логоа е задолжително. Корисниците исто така може да изберете слики како отворање логоа од нивните SD картичка во фабрика поставување
- Живо Позадини Избор.

Јадра:
Осум Основни
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола
Е Корола-Година:
2013,2012,2007,2011,2008,2010,2009
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
OSD Language:
Spanish,Norwegian,Portuguese,Danish,Czech,Japanese,Polish,Turkish,Finnish,French,Slovak,Thai,German,Dutch,Italian,Russian,Кинески (Поедноставен),Англиски
Din:
Двојно Din
Интерфејс:
USB
Тојота Модел:
Е корола
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3 Плеери,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
Објектот Тежина:
3.4kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Од Моќ:
4x45
RAM меморија:
4G
Објектот Големина:
8
Големина На Дисплеј:
8
Име На Модел:
HF-87022G
Оперативен Систем:
Андроид
Бренд Име:
HIFIF
Напон:
12V
Макс Надворешна Меморија:
500
НОВАТА Андроид 8.0:
4GB RAM МЕМОРИЈА + 32GB ROM
Поддршка DTV:
DTV ПОЛЕ е незадолжително
Поддршка 3G/4G:
3G Dongle е задолжително
Поддршка OBD:
OBD е задолжително
Bluetooth:
вклучува именик и со A2DP
Поддршка DAB+:
DAB е задолжително
Јазик:
Постојат околу 60 јазици за да изберете од!
R

Купувачите избираат и