.

.

4GB RAM Octa Core 2 din 8 Андроид 8.0 Автомобил Радио dvd Плеер за Hyundai Elantra 2014 2015 Година Со Bluetooth GPS ТВ 4G WIFI USB DVR

4GB RAM Octa Core 2 din 8 Андроид 8.0 Автомобил Радио dvd Плеер за Hyundai Elantra 2014 2015 Година Со Bluetooth GPS ТВ 4G WIFI USB DVR

DEN 21432.00
Од стока


4 GB RAM Octa Core 2 din 8" Андроид 8.0 Автомобил Радио dvd Плеер за Hyundai Elantra 2014 Година Со Bluetooth GPS ТВ 4 G WIFI USB DVR OBD
Хардвер Параметри :
- Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мулти-екран на допир. - Супер Хардверски Перформанси, Rockchip PX5 , Cortex A53, Octa Core ПРОЦЕСОР. Вграден-во SAMSUNG, 4 GB DDR3 RAM, 32 GB ROM. - Вграден Wi Fi Модул & Поддршка 3 G/4 G НЕКА Dongle . - 3 D Live Wallpaper & DIY Позадина. - USB DVR Камера Снимање функција./OBD/ Задна Камера/Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА. - Поддршка Огледало-линк, лесна конекција со iphone и Android Телефони. - Преземање на Повеќе Апликации од Android market.
Изборни предмети : - Автомобил дигитални ТВ кутија или вграден дигитален ТВ модул : - Rear view camera : - OBD : - DVR : - DAB+ (само за Европа) :
- Може да автобус :
Главното Мени UI&АПЛИКАЦИЈА :
Карактеристики На Производот :
- Андроид 8.0.0 Оперативен Систем. модерен ИНТЕРФЕЈС Дизајн. инсталирање на апликации во уредот.
- ПРОЦЕСОР : Rockchip PX5 Кортекс A53, Octa Core , SAMSUNG DDR3 , 4 GB RAM меморија.
- 32 GB ROM (чување на екранот 26.6 GB + OS складирање 5 GB).
- 1024*600 HD Дигитален Екран. Пет-Точка На Допир Капацитивни Екран.
- Поддршка продолжен Медиуми Картичка/GPS Картичка/2 USB Стик за складирање, до 4*32 GB.
- DIY Главното Мени на Екранот : можете да влечете сите икони слободно. Можете да ја повлечете Лентата за Пребарување, временска Прогноза додатоци, Музика/Радио/BT-Стерео Играч, Апликации или други Ознаки на главното мени за да се прикаже.
- Вграден Часовник и Календар, има Часовник за да го покаже време, Часовникот/Датум/Недела прилагодливи.
- Вграден Wi Fi Модем за поддршка 802.11 b/g/n WLAN Стандард, Високи Перформанси, Ниска Потрошувачка на Енергија.
- Поддршка 3 G/4 G (WCDMA)Интернет , поддршка екстра USB Dongle : ТД-LTE, ФЛОПИ-LTE.
- Поддршка на Google Maps online Навигација, можете да користите Google navigation ако е поврзан со ineternet.

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Бренд Име:
safetyleader
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,CD
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Built-in GPS,FM Радио,ТВ
OSD Language:
Португалски,Арапски,Холандски,Корејски,Руски,Француски,Германски,Англиски
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Макс Надворешна Меморија:
128g
Din:
Двојно Din
Објектот Тежина:
4.5kg
Elantra-Година:
2014
Интерфејс:
USB
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Hyundai Модел:
Elantra
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
ABS
RAM меморија:
4G
Големина На Дисплеј:
8
Од Моќ:
4*50w
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
ПРОЦЕСОРОТ:
Rockchip PX5 , Cortex A53, Octa Core
RAM меморија:
SAMSUNG 4GB DDR3
Екранот:
капацитивни екран на допир
Специјални Функции:
DVD Плеер
Оперативен Систем:
Андроид 8.0
Автомобил Производител:
Hyundai Elantra 2014 Година 2015 Година
Сместување:
Автомобил Конзола
МОЖЕ да Автобус:
факултативна
R

Купувачите избираат и