.

.

4GB RAM Octa Core 7 Андроид 8.0 Автомобил DVD GPS Играч за Рено Megane III Fluence 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година

4GB RAM Octa Core 7 Андроид 8.0 Автомобил DVD GPS Играч за Рено Megane III Fluence 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година

DEN 20976.00
Од стока


4 GB RAM Octa Core 7" Андроид 8.0 Автомобил DVD GPS Играч за Рено Megane III Fluence 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
Хардвер Параметри :
- Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мулти-екран на допир. - Супер Хардверски Перформанси, Rockchip PX5 , Cortex A53, Octa Core ПРОЦЕСОР. Вграден-во SAMSUNG, 4 GB DDR3 RAM, 32 GB ROM. - Вграден Wi Fi Модул & Поддршка 3 G/4 G НЕКА Dongle . - 3 D Live Wallpaper & DIY Позадина. - USB DVR Камера Снимање функција./OBD/ Задна Камера/Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА. - Поддршка Огледало-линк, лесна конекција со iphone и Android Телефони. - Преземање на Повеќе Апликации од Android market.
Изборни предмети : - Автомобил дигитални ТВ кутија или вграден дигитален ТВ модул : - Rear view camera : - OBD : - DVR : - DAB+ (само за Европа) :
Главното Мени UI&АПЛИКАЦИЈА :
Карактеристики На Производот :
- Андроид 8.0.0 Оперативен Систем. модерен ИНТЕРФЕЈС Дизајн. инсталирање на апликации во уредот.
- ПРОЦЕСОР : Rockchip PX5 Кортекс A53, Octa Core , SAMSUNG DDR3 , 4 GB RAM меморија.
- 32 GB ROM (чување на екранот 26.6 GB + OS складирање 5 GB).
- 1024*600 HD Дигитален Екран. Пет-Точка На Допир Капацитивни Екран.
- Поддршка продолжен Медиуми Картичка/GPS Картичка/2 USB Стик за складирање, до 4*32 GB.
- DIY Главното Мени на Екранот : можете да влечете сите икони слободно. Можете да ја повлечете Лентата за Пребарување, временска Прогноза додатоци, Музика/Радио/BT-Стерео Играч, Апликации или други Ознаки на главното мени за да се прикаже.
- Вграден Часовник и Календар, има Часовник за да го покаже време, Часовникот/Датум/Недела прилагодливи.
- Вграден Wi Fi Модем за поддршка 802.11 b/g/n WLAN Стандард, Високи Перформанси, Ниска Потрошувачка на Енергија.
- Поддршка 3 G/4 G (WCDMA)Интернет , поддршка екстра USB Dongle : ТД-LTE, ФЛОПИ-LTE.
- Поддршка на Google Maps online Навигација, можете да користите Google navigation ако е поврзан со ineternet.
- Поддршка Андроид Навигација.

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Бренд Име:
safetyleader
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,CD
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Built-in GPS,FM Радио,ТВ
За Возило Брендови/Модел:
Рено
OSD Language:
Португалски,Арапски,Холандски,Корејски,Руски,Француски,Германски,Англиски
Макс Надворешна Меморија:
128g
Објектот Тежина:
4.5kg
Интерфејс:
USB
Големина На Дисплеј:
7
ROM:
32g
Рено Модел:
Megane
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
ABS
RAM меморија:
4G
Од Моќ:
4*50w
Din:
Еден Din
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
ПРОЦЕСОРОТ:
Rockchip PX5 , Cortex A53, Octa Core
RAM меморија:
SAMSUNG 4GB DDR3
Екранот:
капацитивни екран на допир
Специјални Функции:
DVD Плеер
Оперативен Систем:
Андроид 8.0
Автомобил Производител:
Рено Megane III Fluence 2009-2016
Сместување:
Автомобил Конзола
R

Купувачите избираат и