.

.

Ipoboo Savanini 4pcs Ткаенина Вратата за Заштита на Душеци Анти-удар Украсни Подлоги За БМВ Х5 2008-2013/X6 2006-2013

Ipoboo Savanini 4pcs Ткаенина Вратата за Заштита на Душеци Анти-удар Украсни Подлоги За БМВ Х5 2008-2013/X6 2006-2013

DEN 3192.00
DEN 3359.52
-5 %
Од стока

4pcs Сосема Нов Ткаенина Вратата за Заштита на Душеци Анти Нула Украсни Подлоги За БМВ Х5 2008-2013/X6 2006-2013 Кога луѓето се во и надвор од возила, ќе бидат заштитени почеток на нивниот автомобил. Тоа не оцрни на сите. Можете да ја промените луксузен ентериер многу лесен начин.Овој производ е Прецизно mashining производ. Така Таа има Совршено се ВКЛОПУВААТ Сеча.Можете да прикачите и многу природно.
Нашите OE-квалитет на Вратата Анти-Удар Влошки ќе им даде на вашиот автомобил повеќе извонредна custome изглед и задоволство. Топ ниво на услуги на клиентите,и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ве молиме проверете го вашиот автомобил за да избегне да се купи погрешен производ, и ако ви треба помош, само нас контакт. Пакет Содржина : 2x Пред Вратите Анти Нула Украсни Подлоги 2x Задните Врати Анти Нула Украсни Подлоги
Карактеристики : 100% Сосема Нов иста како слика(1 сет вклучувајќи 4psc душеци) Висок квалитет Полиестер+ Отпорни на Оган Влакна Лесно да се инсталира Доаѓа со 3 M само лепило двојно двострано лента Стандардната боја е Црна душеци со Црна линија .Имаме Црн со Црвена линија оние во парк,ве молиме слободно да ни остави порака ако сакате да имаат црна душеци со црна линија.

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Должина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Име На Модел:
100001
Објектот Висина:
1cm
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Savanini
Вид На Налепница:
Други
Објектот Ширина:
1cm
категорија:
автомобил врата
Материјал Тип:
Најлон
R

Купувачите избираат и