.

.

Полноќ Жолта Големи Кавер-Винил Автомобил Wrap Film Decal Меур За Слободни SUV JEEP КАМИОН

Полноќ Жолта Големи Кавер-Винил Автомобил Wrap Film Decal Меур За Слободни SUV JEEP КАМИОН

DEN 8702.00
DEN 9777.60
-11 %
Од стока


Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Име На Производ : Маскирна Винил Заврши
Објектот на Име на Кавер-Винил Автомобил Заврши Големина 1.50*20м/Ролна (5ft*65ft) Филм Дебелина 0.16 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Пакет Големина 155*15*15cm/Картон Воздух Ослободување/Меур Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура -40°c~90°c (-40°F~194°F)
1) маскирна автомобил винил филм може да биде повторно крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација!
2) Висок квалитет отстранлив лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна.
3) Грб на винил има Воздушни канали за Ослободување, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња.
4) Заштита на вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
6inch
Име На Модел:
20cm
Објектот Висина:
60inch
Објектот Должина:
65ft
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Објектот Ширина:
5ft
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Кавер-Винил Автомобил Заврши
Функција:
Воздушен Балон За Слободни
R

Купувачите избираат и