.

.

Голем Црвено Црн Маскирна Винил Автомобил Заврши Фолија Снег Кавер-Воздух Слободни Брод Камион Возило Маска За Завиткување

Голем Црвено Црн Маскирна Винил Автомобил Заврши Фолија Снег Кавер-Воздух Слободни Брод Камион Возило Маска За Завиткување

DEN 8702.00
DEN 9777.60
-11 %
Од стока


Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Име На Производ : Црвено Маскирна Винил Заврши
Објектот на Име на Кавер-Винил Автомобил Заврши Големина 1.50*20м/Ролна (5ft*65ft) Филм Дебелина 0.16 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Пакет Големина 155*15*15cm/Картон Балон за Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура -40°c~90°c (-40°F~194°F)
1) маскирна автомобил винил филм може да биде повторно крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација!
2) Висок квалитет отстранлив лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна.
3) Грб на винил е со Одвод на Воздух/Air Издание/Ер Слободни Изворот, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња.
4) Заштита на вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
6inch
Име На Модел:
20cm
Објектот Висина:
60inch
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Објектот Ширина:
5ft
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
98ft
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Црвено Кавер-Винил Автомобил Заврши
Функција:
Воздухот Слободен Балон/Ер Ослободување
R

Купувачите избираат и