.

.

10 Пара WRC Трки развој Rearview Огледало Налепница Автомобил-Стил, За Форд ФОЛКСВАГЕН PEUGEOT Citroen МИЦУБИШИ ТОЈОТА Автомобил стил

10 Пара WRC Трки развој Rearview Огледало Налепница Автомобил-Стил, За Форд ФОЛКСВАГЕН PEUGEOT Citroen МИЦУБИШИ ТОЈОТА Автомобил стил

DEN 719.52
Од стока


Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам.
100% Нов бренд СПОРТСКИ УМ и добар квалитет
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи
Лесно за употреба.
Силен визуелен ефект.
Лесно чистење & одржување.
DIY свој личен автомобил.
Ве молиме бидете сигурни дека големината е она што го сакате, пред купување, белата е боја како сребро,не 100% чиста бела, ако умот ве молиме не цел
Големина : 15*2.8 cm/еез
боја : црна, бела, жолта, црвена, сина, бела и црвена, црна и црвена, жолта и црвена, сина и црвена
Употреба : 1.Чистење на вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши.
2.Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.
3.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
10 пар автомобил налепница
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. 2.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Бренд Име:
спортски ум
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
Б-08
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
2.8cm
Објектот Висина:
0.025cm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Налепници
R

Купувачите избираат и