.

.

BOOMBLOCK 2 парчиња/set 3D Автомобил Гума Веѓа Налепници За Saab Chevrolet Cruze ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 B7 Тојота е корола 2008 RAV4 Додатоци

BOOMBLOCK 2 парчиња/set 3D Автомобил Гума Веѓа Налепници За Saab Chevrolet Cruze ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 B7 Тојота е корола 2008 RAV4 Додатоци

DEN 527.00
DEN 659.04
-20 %
Од стока

Функција : 100% нов производ Пакет се Вклучени : 2 парчиња/1 сет Доаѓаат со 3М, Лесно да се залепи.
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека оваа точка одговара за вашиот автомобил пред место ред, благодарам. 3 M селотејп е во задниот дел. Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите фен за коса да се загрее на селотејп пред да инсталира, да се направи објектот се држи цврсто. (Нема потреба премногу топла)

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Објектот Ширина:
0cm
категорија:
Налепници
Бренд Име:
BOOMBLOCK
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
Тип:
Лепак Налепница
Материјал Тип:
Гума
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
W-GJLM-001
Објектот Должина:
40cm
Автомобил модел:
Универзална за Сите Автомобили
Пакет Се Вклучени:
2x Автомобил Налепници Тркала Веѓа
R

Купувачите избираат и