.

.

Dsycar 1Pcs 3D Метал ТИТАНИУМ Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals за Ford EcoBoost РАБОТ Explorer,додатоци

Dsycar 1Pcs 3D Метал ТИТАНИУМ Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals за Ford EcoBoost РАБОТ Explorer,додатоци

DEN 394.00
DEN 787.20
-50 %
Од стока


Карактеристики :
1.Материјал : Цинк Легура Хром ; Големина : 20 * 2,2 см / 7.8* 0.8 инчен;
2.Никогаш нема да Избледи и Вода Доказ & 3 M Само Лепило! Не треба екстра лепак и други предмети.
3.Едноставен за инсталација, Без алатки потребни. може да се примени на било чиста рамна површина -возила, врати, поштенски сандачиња, стакло, метал, итн.
4.Исклучителна детали изработка , Лифт целокупната форма на автомобил на логото стил.Супер три-димензионални смисла , Видливи дебелина и текстура, сите метални материјали.
Како Да Се Инсталира :
1.Чиста и сува саканата локација(рамна положба)
2.Отстрани една страна од лепило,се држи и на задната страна од метал амблем.
3.Отстранување на другата страна од лепило,се држи на саканата локација на автомобилот.
4.Притиснете и амблем.
5.Оставете го сам, без миење во 48 часа.
Како да се отстрани :
Користи фен за коса да се загрее на налепница,потоа излупете исклучување на налепница лесно од автомобил.
Мерки на претпазливост :
1.Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред лепење, хром значка мора да биде поставен на рамна површина.
2.Употреба на фен за коса да се загрее 3m лента малку.

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
Број / Писмо
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
DSYCAR
Објектот Ширина:
2cm
Налепница Сместување:
Багажникот
категорија:
3D
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
зборови
Име На Модел:
C0536
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Цинк Легура Хром
R

Купувачите избираат и