.

.

3D Метал ST Спорт турбо Опашка Автомобил налепници Decal Автомобил Стајлинг за Форд Фокус Fiesta Sport Технологии автомобил додатоци

3D Метал ST Спорт турбо Опашка Автомобил налепници Decal Автомобил Стајлинг за Форд Фокус Fiesta Sport Технологии автомобил додатоци

DEN 287.52
Од стока


Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам. 3 D Метал ST Спорт турбо Опашка Автомобил налепници Автомобил Стајлинг за Форд Фокус Fiesta Sport Технологии автомобил додатоци
Состојба : Brand New & Висок Квалитет
Тип : Автомобил Опашка Налепница
Големина : за 7.5*3*0.6 cm
Боја : црна, црвена
Материјал : Метал
Пакет : 1 buc
Испорака : 1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. 2.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. 3.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Багажникот
Име На Модел:
STICKERST
Објектот Должина:
7.5cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
0.6cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
спортски ум
R

Купувачите избираат и