.

.

10 Парчиња Прилагодување Спортски Автомобил Опфаќа Налепници Decal Автомобил Стајлинг За hyundai ix25 автомобил додатоци

10 Парчиња Прилагодување Спортски Автомобил Опфаќа Налепници Decal Автомобил Стајлинг За hyundai ix25 автомобил додатоци

DEN 815.52
Од стока


Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам.
100% Нов бренд СПОРТСКИ УМ и добар квалитет
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи
Лесно за употреба.
Силен визуелен ефект.
Лесно чистење & одржување.
DIY свој личен автомобил.
Ве молиме бидете сигурни дека големината е она што го сакате, пред купување, белата е боја како сребро,не 100% чиста бела, ако умот ве молиме не цел
боја : црна, бела и сребрена, црна и црвена, сребрена бела и црвена, црвена, жолта, сина
Употреба : 1.Чистење на вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши.
2.Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.
3.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
10 парчиња автомобил налепница
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. 2.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Големина:
280x80mm, 350x100mm, 400x114mm, 580x165mm
Бренд Име:
спортски ум
Налепница Сместување:
глава
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
BYB08-9
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
0.025cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
домашно милениче
R

Купувачите избираат и