.

.

5 Парчиња 3D Алуминиум Хром Метал TIGERLAND БОРБАТА ТИМ автомобил-стил, За Седиште bmw хонда ауди форд фолксваген тојота нисан опел рено

5 Парчиња 3D Алуминиум Хром Метал TIGERLAND БОРБАТА ТИМ автомобил-стил, За Седиште bmw хонда ауди форд фолксваген тојота нисан опел рено

DEN 911.52
Од стока


Контактирате за било која специфична наредби, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потребите на клиентите. За голема количина е купувачи, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации и цени, попуст е достапен за мешан наредби.
Ве молиме бидете сигурни дека големината е она што го сакате, пред купување
Материјал : Алуминиум
Големина на : 75*75*1.3 мм
[Карактеристики] :
1, чист метал материјал производство, прекрасен изглед, подобрување на квалитетот, персоналните автомобил налепници за дизајн, да се направи вашиот автомобил повеќе функции.
2, назад материјал за 3 M лепак, исто така, не треба да се грижат повторно лепило не е силна.
3, оригиналното лого процес, да се обезбеди не исчезнат, водоотпорен, анти масло, за борба против перење течни итн.
4, автомобилот е погодно да се користи, може да биде заменет, во кое било време, исто така, може да го блокира автомобилот боја гребнатини, убава и практична. На персоналните автомобил налепници ќе го направи неговиот автомобил исто така, може да биде забележан во возило потокот никогаш не ќе престане да тече.
[Методи] инсталација :
Директно ставете во соодветен орган на тоа! Зголемената поени чисти, солза марк негативни 3 M gummed хартија, усогласување позиција во инсталацијата позиција со цврсто, да го залепите ефект е многу силна. Нема да го оштети вашиот автомобил.
[забелешка] :
Ве молиме не го повтори употреба, повторна употреба на вискозност ќе биде релативно сиромашните, ве молиме прво чисти пред паста за да го залепите позиција.
Испорака : 1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
ATFT
категорија:
3D
Објектот Ширина:
7.5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Висина:
0.13cm
Објектот Должина:
7.5cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
спортски ум
Материјал Тип:
Алуминиум
R

Купувачите избираат и