.

.

Dsycar 1Set 3D Метал 28T AWD Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals за Buick Angkor Angkola,Автомобил декорација

Dsycar 1Set 3D Метал 28T AWD Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals за Buick Angkor Angkola,Автомобил декорација

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Од стока


Карактеристики :
1.Материјал : Цинк Легура На Хром ;
28 T Големина : 8.5 * 1.5 cm / 3.35* 0.6 инчен;
AWD Големина : 5.2 * 1 cm / 2* 0.4 инчен;
2.Никогаш нема да Избледи и Вода Доказ & 3 M Само Лепило! Не треба екстра лепак и други предмети.
3.Едноставен за инсталација, Без алатки потребни. може да се примени на било чиста рамна површина -возила, врати, поштенски сандачиња, стакло, метал, итн.
4.Исклучителна детали изработка , Лифт целокупната форма на автомобил на логото стил.Супер три-димензионални смисла , Видливи дебелина и текстура, сите метални материјали.
Како Да Се Инсталира :
1.Чиста и сува саканата локација(рамна положба)
2.Отстрани една страна од лепило,се држи и на задната страна од метал амблем.
3.Отстранување на другата страна од лепило,се држи на саканата локација на автомобилот.
4.Притиснете и амблем.
5.Оставете го сам, без миење во 48 часа.
Како да се отстрани :
Користи фен за коса да се загрее на налепница,потоа излупете исклучување на налепница лесно од автомобил.
Мерки на претпазливост :
1.Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред лепење, хром значка мора да биде поставен на рамна површина.

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
Број / Писмо
Бренд Име:
DSYCAR
Објектот Ширина:
2cm
Налепница Сместување:
Багажникот
категорија:
3D
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
9cm
Име На Модел:
C0535
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Цинк Легура Хром
R

Купувачите избираат и