.

.

Dsycar 1Pcs 3D Метал Blue Motion Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals за ФОЛКСВАГЕН Sagitar CC Sagitar Голф 6

Dsycar 1Pcs 3D Метал Blue Motion Автомобил Страна Фендер Задните Трупот Амблем Значка Налепница Decals за ФОЛКСВАГЕН Sagitar CC Sagitar Голф 6

DEN 156.00
DEN 184.32
-15 %
Од стока


Карактеристики :
1.Материјал : Цинк Легура Хром ; Големина : 10.2 * 1.5 cm / 4* 0.6 инчен;
2.Никогаш нема да Избледи и Вода Доказ & 3 M Само Лепило! Не треба екстра лепак и други предмети.
3.Едноставен за инсталација, Без алатки потребни. може да се примени на било чиста рамна површина -возила, врати, поштенски сандачиња, стакло, метал, итн.
4.Исклучителна детали изработка , Лифт целокупната форма на автомобил на логото стил.Супер три-димензионални смисла , Видливи дебелина и текстура, сите метални материјали.
Како Да Се Инсталира :
1.Чиста и сува саканата локација(рамна положба)
2.Отстрани една страна од лепило,се држи и на задната страна од метал амблем.
3.Отстранување на другата страна од лепило,се држи на саканата локација на автомобилот.
4.Притиснете и амблем.
5.Оставете го сам, без миење во 48 часа.
Како да се отстрани :
Користи фен за коса да се загрее на налепница,потоа излупете исклучување на налепница лесно од автомобил.
Мерки на претпазливост :
1.Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред лепење, хром значка мора да биде поставен на рамна површина.
2.Употреба на фен за коса да се загрее 3m лента малку.

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
C0534
Бренд Име:
DSYCAR
Налепница Сместување:
Багажникот
Тип:
Алуминиум Налепница
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0inch
дизајн:
зборови
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Возилото Логото
категорија:
3D
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Метал
R

Купувачите избираат и