.

.

1 Пар Индивидуализира СТАРК ИНДУСТРИИ Вратата Налепници Decal Автомобил-Стил За фолксваген ауди форд, бмв Бенц опел Нисан автомобил додатоци

1 Пар Индивидуализира СТАРК ИНДУСТРИИ Вратата Налепници Decal Автомобил-Стил За фолксваген ауди форд, бмв Бенц опел Нисан автомобил додатоци

DEN 479.52
Од стока


Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам.
100% Нов бренд СПОРТСКИ УМ и добар квалитет
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи
Лесно за употреба.
Силен визуелен ефект.
Лесно чистење & одржување.
DIY свој личен автомобил.
Ве молиме бидете сигурни дека големината е она што го сакате, пред купување, белата е боја како сребро,не 100% чиста бела, ако умот ве молиме не цел
Големина : 58*8cm
боја : црна, бела и сребрена, црвена, жолта, сина
Употреба : 1.Чистење на вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши.
2.Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.
3.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
1 пар автомобил налепница
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. 2.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
BYX-32
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
8cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.025cm
Објектот Должина:
58cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
спортски ум
Материјал Тип:
домашно милениче
R

Купувачите избираат и