.

.

Прилагодување Спортски Автомобил Опфаќа Автомобил Налепници Decal Автомобил Стајлинг За suzuki vitara година автомобил додатоци

Прилагодување Спортски Автомобил Опфаќа Автомобил Налепници Decal Автомобил Стајлинг За suzuki vitara година автомобил додатоци

DEN 239.52
Од стока


Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам.
100% Нов бренд СПОРТСКИ УМ и добар квалитет
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи
Лесно за употреба.
Силен визуелен ефект.
Лесно чистење & одржување.
DIY свој личен автомобил.
Ве молиме бидете сигурни дека големината е она што го сакате, пред купување, белата е боја како сребро,не 100% чиста бела, ако умот ве молиме не цел
боја : црна, бела и сребрена, црна и црвена, сребрена бела и црвена
Употреба : 1.Чистење на вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши.
2.Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.
3.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
1 парче автомобил налепница
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. 2.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Големина:
58x16cm, 28x8cm, 35x10cm, 40x11cm
Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
спортски ум
Налепница Сместување:
глава
Име На Модел:
BYB08-2
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
8cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.025cm
Објектот Должина:
28cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
домашно милениче
R

Купувачите избираат и