.

.

YJZT 13.5*13.5 CM Предупредувачки Знак Автомобил Налепница Цртан филм ЃАВОЛОТ ВО БЕБЕ Декорација Обоени Decals Ц1-5596

YJZT 13.5*13.5 CM Предупредувачки Знак Автомобил Налепница Цртан филм ЃАВОЛОТ ВО БЕБЕ Декорација Обоени Decals Ц1-5596

DEN 54.00
DEN 89.28
-40 %
Од стока


YJZT 13.5*13.5 CM Предупредувачки Знак Автомобил Налепница Цртан филм ЃАВОЛОТ ВО БЕБЕ Декорација Обоени Decals Ц1-5596
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
с1-5596
категорија:
Налепници
Модел:
Предупредување Марка
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
13.5cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Ширина:
13.5cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
Винил
R

Купувачите избираат и