.

.

Три Ratels TZ-1016 17.3*13cm 1-4 парчиња германски овчар на одборот автомобил налепница смешни автомобили налепници авто decals

Три Ratels TZ-1016 17.3*13cm 1-4 парчиња германски овчар на одборот автомобил налепница смешни автомобили налепници авто decals

DEN 60.00
DEN 62.40
-4 %
Од стока


Три Ratels TZ-1016 17.3*13cm 1-4 парчиња германски овчар на одборот автомобил налепница смешни автомобили налепници авто decals Ние ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Големина:
3 shtuki, 2 shtuki, 1 shtuka, 4 shtuki
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
17.3cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Тип:
Лепак Налепница
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
TZ-1016
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
Три Ratels
is_customized:
Yes
дизајн:
Животните
Објектот Ширина:
13cm
R

Купувачите избираат и