.

.

Нов Прозорец Огледало Светлата се Префрлате За ФОЛКСВАГЕН Jetta 6 Голф GTI 5 6 Touran Tiguan Caddy Passat B6 CC 5ND959857 5ND959565B 5ND941431A

Нов Прозорец Огледало Светлата се Префрлате За ФОЛКСВАГЕН Jetta 6 Голф GTI 5 6 Touran Tiguan Caddy Passat B6 CC 5ND959857 5ND959565B 5ND941431A

DEN 1527.00
DEN 1607.04
-5 %
Од стока


Пакување детали : 1 X Страна огледало прекинувач(5 ND 959 565 B Со Греење 6pins) 1 X господар прозорец прекинувач(5 ND 959 857 За 4door 10pins) 3 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855 За 1door 3pins) 1 Xheadlight прекинувач(5 ND 941 431 A 10pins) Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Црвена
Терминали : Референтни информации : Фолксваген JETTA 2006-2011 MK5 Фолксваген ГОЛФ 2006-2013 MK5 MK6 "Фолксваген" GTI 2006-2013 MK5 MK6 "Фолксваген" ЗАЈАКОТ 2006-2009 "Фолксваген" PASSAT 2006-2011 B6/3 C "Фолксваген" TIGUAN 2008-2012 Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 2003-2012 "Фолксваген" CC 2008-2014 "Фолксваген" Touran 2003-2011


Caddy-Година:
2011,2009,2006,2008,2010,2007,2015,2005,2012,2014,2004
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Ширина:
8cm
Име На Модел:
5ND 959 857 5ND 959 855 5K4959 857 5K0 959 855 3C8 959 855 3C8 959 857
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
DCOC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
4.5inch
Година:
2003-2012
Објектот Висина:
6.2cm
Објектот Должина:
8cm
Специјални Функции:
no
Фолксваген Модел:
Caddy
Материјал Тип:
голема еден ABS
Запалка приклучок за Собранието потекло:
C
Режимот на транспорт:
превозот
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
VW
Fitment :
фолксваген ФОЛКСВАГЕН jetta 5 6 голф 5 6 touran tiguan caddy passat cc б6
R

Купувачите избираат и