.

.

За Тојота Сиена 11-14 година LED глава светлина црна домување

За Тојота Сиена 11-14 година LED глава светлина црна домување

DEN 28799.52
Од стока


Производ детални слики
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Опис На Производот :
1. Стил : LED глава Светилки.
2. Боја : Црна боја.
3. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. 2 ПАРЧИЊА/картон).
4. Надградите вашиот возило со racing изглед.
5. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
6. Директна замена.
7. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
8.Опашката светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот. Тоа е лесно да се инсталира. Тоа е игра и приклучокот.
9. Достапни за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
10. LED ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.

За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
10kg
Материјал Тип:
PC&ABC
Објектот Дијаметар:
40inch
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
SuperTuning
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Сиена-Година:
2012,2011,2014,2013
Име На Модел:
За Тојота
Тојота Модел:
Сиена
Леќа:
Вклучени
Автомобил Производител:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
Сиена
Година:
2011-2014year
R

Купувачите избираат и