.

.

LED,2008~2013 Град огледало на Светлината,Градот на магла светлината,Градот на светлата,град преглед светлина,CR-Z,Елемент,увид,Delsol,Град Taillight

LED,2008~2013 Град огледало на Светлината,Градот на магла светлината,Градот на светлата,град преглед светлина,CR-Z,Елемент,увид,Delsol,Град Taillight

DEN 4834.00
DEN 5088.00
-5 %
Од стока


LED,2008~2013 Град огледало на Светлината,Градот на магла светлината,Градот на светлата,град преглед светлина,CR-Z,Елемент,увид,Delsol,Град Taillight
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Емитуваат Боја:
Хонда Град
Температура На Боја:
led огледало светлина
Wattage:
2pcs per set
боја:
2008 година, на 2013year
Хонда Модел:
Градот
Бренд Име:
Nobonn
Тип На Објект:
Ден Светлина
Специјални Функции:
Осветлување
Град-Година:
2011,2010,2012,2013
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Материјал Тип:
ABS и ал
Име На Модел:
Автомобил
Објектот Дијаметар:
15inch
Напон:
12V
Објектот Тежина:
1kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
R

Купувачите избираат и