.

.

Osmrk LED светилки drl дење работи светлина врвен квалитет, со жолта пак сигнал за Chevrolet Camaro РС, безжични контрола

Osmrk LED светилки drl дење работи светлина врвен квалитет, со жолта пак сигнал за Chevrolet Camaro РС, безжични контрола

DEN 22709.00
DEN 23904.00
-5 %
Од стока


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

Wattage:
no switch, with wireless switch
Бренд Име:
smRKE
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
1.4kg
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Chevrolet Модел:
Camaro
Автомобил модел:
за Chevrolet Camaro РС
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
R

Купувачите избираат и