.

.

JanDeNing Автомобил Светла за Магла за Хонда Граѓански 2/4DR 1996-1998 Халоген сијалица H16-12V 19W Предни Светла за Магла Браник Светилки за Полнење

JanDeNing Автомобил Светла за Магла за Хонда Граѓански 2/4DR 1996-1998 Халоген сијалица H16-12V 19W Предни Светла за Магла Браник Светилки за Полнење

DEN 9552.00
Од стока


Автомобил Светла за Магла за Хонда Граѓански 2/4 DR 1996-1998 Халоген сијалица H16-12 V 19 W Предни Светла за Магла Браник Светилки за Полнење
Компатибилен автомобили : За Хонда Граѓански 2/4 DR 1996 ~ 1998
Различни региони може да имаат различни верзии, модели компатибилност табела за референтни цели!
Plz потврдете го вашиот автомобил е кочница reflectors е иста форма со обликот на нашите производи.
Ако не може да се потврди, ве молиме да ги доставите слика на вашиот автомобил за нас, ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се провери и потврди ова работи се вклопува твое пред да го купат.
Ако не можете да го инсталирате, ве молиме да добиете професионален одржување на вработените, да ви помогне да инсталирате
Опис на производот како што е подолу
Сијалицата : H16-12 V 19 W
Автомобил за Магла за Хонда Граѓански 2/4 DR 1996 ~ 1998
Состојба : 100% сосема нов
Позиција : Пред Лево И Право Страна
-Направени од високо квалитетни материјали. Вклучуваат жици, реле, switch.
- Брзо и лесно монтирање(метал).
Објектот Специфики :
Директна замена
Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди
- Брзо и лесно монтирање, без какви било измени
- Кварц халоген светилки обезбедуваат одлично осветлување
- Не-корозивен домување и високо влијание леќа
ДОДАТОЦИ
- 2 × МАГЛА
- 1 × КАБЛИ
- 1 × ТОРБА НА ЗАВРТКА
Инсталирајте Совети :
1 : Инсталација е јасна, се држи на гром или за директно
2 : Инсталација бара да се извади завртки, специјални алатки не се потребни
3 : Инсталација бара некои заеднички алатки,но инсталацијата не е само гром на директно
4 : Инсталација бара некое знаење за делови за автомобили, жица конекција или мотор
5 : Со цел да се инсталира право и работи правилно, професионална инсталација е потребно
.

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
предни светла за магла
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
JanDeNing
Граѓанско-Година:
2005,2004
Објектот Тежина:
2kg
Хонда Модел:
Граѓански
Видливоста вклучува:
Yes
Тип На Сијалица:
халоген
Сијалица Големина:
H16-12V 19W
Дел Тип:
cid)
R

Купувачите избираат и