.

.

за фокус 3 led задни светла за фокус 3 hatchback назад светлина TW чад

за фокус 3 led задни светла за фокус 3 hatchback назад светлина TW чад

DEN 16161.00
DEN 17759.52
-9 %
Од стока


Производ детални слики
1. Стил : LED Опашка Светилки.
2. Пакет се Вклучени : Ние заврши оваа светлина со балон во една картон.
Постои еден пар светла (Лево и Право) во тетрапак.Еден пар за еден автомобил употреба.
3. Надградба на возило со racing изглед.
4. Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
5. Директна замена.
6. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Опашката светилки имаат истите конекции и жици како оригиналниот автомобили. Тоа е plug-and-play.
Сепак,некои од автомобили се чувствителни ,ние препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот.
7. Достапни за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
8. LED ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
9.Поради снимање светлина отстапување,бојата на LED лента (за паркинг светлина или извршување на светлина) се прикажани на сликите може да изгледа како портокал, додека вистинската боја е црвена.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.

Име На Модел:
За Фокус 3
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Бренд Име:
SuperTuning
Материјал Тип:
PC & ABS
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Фокус-Година:
2012,2014,2013
Ford Модел:
Фокус
Напон:
12V
Објектот Тежина:
5.5kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Автомобил Производител:
Ford
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
за Фокус
Година:
2012-2014
Тип На Објект:
Задните Светла
R

Купувачите избираат и