.

.

Најновите за Мицубиши Pajero Shogun 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Задните Резервни Гуми Светилка Опашка Браник Светло за Магла Светилка

Најновите за Мицубиши Pajero Shogun 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Задните Резервни Гуми Светилка Опашка Браник Светло за Магла Светилка

DEN 1782.24
Од стока


Најновите за Мицубиши Pajero Shogun 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Задните Резервни Гуми Светилка Опашка Браник Светло за Магла Светилка
Состојба : 100% нови
Кабел Должина : 9.5 cm (3.74 инчи)
Објектот се вклучени : 1x Резервни Гуми Покрие Магла Светилка
Компатибилен Со :
Одговара за Мицубиши Pajero /Shogun v87 v93 v97 2007-2015
Ве молиме да се обезбеди OE бројот и обликот се вклопи во вашиот автомобил пред да го купите.
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Материјал : Пластика
2) Според фабричките спецификации.
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност.
За било какви прашања , ве молам, само нас контакт .
- Објектот ќе се испраќаат надвор што е можно поскоро по потврдена исплатата. - Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. - Потврдете со вашиот царински пред да купите. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да знаете што и дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Мицубиши Модел:
Pajero
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
кочница светлина
Специјални Функции:
браник светлина рефлектор
Pajero-Година:
1990 година
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Бренд Име:
MZORANGE
одговара 1:
за Мицубиши Pajero v87 v93 v97 2007 2008 2009 2010 2011 2012-2015
Се вклопат 2:
за Мицубиши Shogun 2007 2008 2009 2010 2011 2012-2015
R

Купувачите избираат и