.

.

Гуми Ноктот Паркинг Заклучување Анти Кражба Тркала Заклучување Менгеме се Подигне Автомобил Камион RV Приколка Чамец

Гуми Ноктот Паркинг Заклучување Анти Кражба Тркала Заклучување Менгеме се Подигне Автомобил Камион RV Приколка Чамец

DEN 747.00
DEN 911.52
-18 %
Од стока


Карактеристики : Прилагодлив Тркала дијаметар Одговара на Речиси Сите Возила Видови Штити Против Нерегуларностите Лесно да се вклопи или отстрани со 2 копчиња Многу лесен за употреба со мек зафат се справува со Заштитни гумени тркала менгеме совети за да се спречи оштетување на гуми Идеален за долг престој паркиралишта, автомобил продажба forecourts и приколки Опис : Материјал : Јаглероден челик Применливи модели : Воланот дијаметар R13-R15 Предмет : Гуми ширина ≤220mm Големина : 580mm*270mm Пакетот Вклучува : 1x Гуми Кодот

Број На Модел На:
T783
Бренд Име:
AUMOHALL
Материјал:
Јаглероден Челик
R

Купувачите избираат и