.

.

Бесплатен превозот 100pcs/многу Loofah Круг Чистење Бања Лице Luffa Лицето Тен на Кожата Диск Диск PadsMale Женско лице и четка

Бесплатен превозот 100pcs/многу Loofah Круг Чистење Бања Лице Luffa Лицето Тен на Кожата Диск Диск PadsMale Женско лице и четка

DEN 2808.00
DEN 3120.00
-10 %
Од стока


8*8cm Тркалезна Форма Природни Loofah Подлога Назад Scrubber Loofah Сунѓерот Бања Туш Лицето Тело Exfoliator Бања Scrubber Материјал : Природни loofah големина : 8*8 CM Пакување : 1pcs во OPP вреќа se со вашата омилена течност или бар сапун за да се отстранат мртвите клетки на кожата, ја стимулира циркулацијата на крвта и ја остава кожата мазна
Боја на информации 1.Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи. 2.Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис, како што е бојата на објектот ќе се купување. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување. 3.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 4. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање сакаме прашања, па прашај си! превозот Услови 1. Објектот ќе биде предаден од страна на Воздух Пошта преку Кина Пост Воздух Mail заводот во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата. 2. Тоа трае околу 20-35days.

Употреба:
Чистење
Производот:
Бања Топката/Бања Сунѓерот/Бања Цвет
Примена:
Лице
Тип:
Топката
Број На Модел На:
SGL319-5
Материјал:
Loofah
R

Купувачите избираат и